FAALİYETLERİMİZ

TOPTAN SATIŞ

Başta firmamızın markaları olan Miabella Home, Mr.Stock ve Has Denim olmak üzere   A-Z’ye birçok ev tekstili ürününün tek çatı altında 300’e yakın marka çeşidi ile müşterilerine hizmet veren faaliyet alanımızdır.

PERAKENDE SATIŞ

Toptancılık alanımızdaki tüm faaliyetlerin bireysel müşterilere ulaşmasını sağlayan perakende satış mağazamızın faaliyet alanıdır.

STOK ALIM

Türkiye genelindeki en büyük tekstil imalatçılarında oluşan ürün stoklarının alınarak farklı müşterilere yönlendirilip satışını sağlayan faaliyet alanımızdır.

İMALAT

Toptancılık ve perakendecilik faaliyetlerimizin ihtiyacı olan ve özellikle markalarımızın oluşumu için gerekli olan ev tekstili ürünlerinin üretilip müşterilerimize sunumunu sağlayan faaliyet alanımızdır.

İTHALAT – İHRACAT

Ev tekstili adına ihtiyaç duyduğumuz farklı ürün çeşitlerini dış pazardan tedarik edip, aynı şekilde sahip olduğumuz ürün çeşitlerinin iç pazar ile birlikte ihracata sunulmasını sağlayan faaliyet alanımızdır.

AR-GE TASARIM

Firmamızın ürün çeşitliliğini ve markalarının bilinirliğini artırmak için yenilikçi anlayışla ürün gamını artırmaya yönelik faaliyet alanımızdır.

PARTİ MAL TİCARETİ

Türkiye’nin en büyük tekstil imalatçıları arasında yer alan Menderes, Zorluteks, Özdilek, Küçükçalık, Sanko gibi piramidin tepesinde yer alan kurumların imalatlarından oluşan parça mal, ihraç fazlası, lisanslı ürünleri, 1-A kalite ve 2.Kalite ürünlerini alıp piramidin alt tabakasına satış ağını sağlayan ve yöneten faaliyet alanımızdır.